nagłówek1 nagłówek2

INORA

 
Geosyntetyki
Geowłókniny tkane - HaTe
Geosiatki - Fortrac
Geosiatki - Fornit
Geotkaniny - Stabilenka
Wyroby do renowacji nawierzchni: HaTelit
Geokompozyty - Comtrac
Geokompozyty specjalne - Incomat
Zazielenianie i ochrona przed erozją
Publikacje
Artykuly
Raporty
Realizacje
Zdjęcia
O Firmie
INORA
Nagrody, dyplomy
Kontakt

Przedsiębiorstwo Realizacyjne *INORA® * jest firmą ekspercko-inżynieryjną wdrażającą w polskim budownictwie komunikacyjnym nowoczesne technologie z zastosowaniem geosyntetyków, znanych i sprawdzonych na całym świecie. Coraz częściej też, dzięki zdobytemu doświadczeniu i poszerzanej wiedzy teoretycznej, prezentujemy własne technologie i nowatorskie rozwiązania.
Posiadamy KNOW-HOW na dobre, długowieczne wykonywanie ustrojów drogowych, konstrukcji szynowych, na różnego rodzaju budowle z gruntu zbrojonego geosyntetykami. Chętnie przekazujemy go tym grupom projektantów, wykonawców, inwestorów, którzy chcą z nami współpracować i stosować zalecane przez nas materiały geosyntetyczne. Na licznych szkoleniach i spotkaniach instruktażowych omawiamy typowe błędy popełniane przez projektantów i wykonawców w doborze i stosowaniu geosyntetyków.
Szczególną troskę wykazujemy w zakresie dopływu bieżących informacji do naszego "zaplecza technicznego", czego wynikiem jest ogromna baza fachowej literatury światowej, publikacji naukowych i technicznych programów komputerowych. Dysponujemy najbardziej profesjonalnymi programami obliczeniowymi, jakie są aktualnie dostępne na świecie. Programy te uwzględniają szczegóły geotechniczne gruntu jako podłoża konstrukcyjnego, parametry materiałów mineralnych używanych do konstrukcji oraz bardzo dokładne dane co do właściwości geosyntetyków, zapewniając w efekcie wieloletnią pracę projektowanych ustrojów konstrukcyjnych.
Z plejady ponad 20 tys. rodzajów i typowymiarów materiałów geosyntetycznych produkowanych na świecie, w Europie i w Polsce, wybraliśmy pewną ich część, którą uznaliśmy za godne polecenia. Są to materiały najlepsze, o dowiedzionej wysokiej jakości, bardzo długiej żywotności, które po zabudowaniu przez wiele dziesiątków lat zachowują wysokie parametry wytrzymałościowe. Ich unikalne właściwości pozwalają na stosowanie nie tylko w budownictwie drogowym, ale i kolejowym, ziemnym czy hydrotechnicznym.
Wyrazem troski o zdrowie pracowników naszych partnerów jest unikanie przez INORĘ, jeśli tylko jest to możliwe, materiałów w kolorze błyszcząco białym, jako że dowiedziono, że kilkugodzinny kontakt wzroku członków ekip robotnicznych z odblaskiem tego koloru jest przyczyną znacznego osłabienia wzroku, a nawet jego porażenia.
Tak sformułowane doświadczenie pozwoliło nam na uzyskanie bardzo wysokich wyników na realizowanych przy naszym współudziale budowlach. Wykonanie i stan istniejący po wieloletnim już użytkowaniu, zrealizowanych dotąd ponad 1820 obiektów z zastosowaniem geosyntetyków z INORY, pozwala nam przypuszczać, że wszyscy następni nasi partnerzy uzyskają podobne wyniki, kierując się naszym doświadczeniem w doborze materiałów i posiadanym przez nas KNOW-HOW. Zapraszamy do współpracy tych wszystkich, którym szczerze zależy, aby polskie budownictwo komunikacyjne fizycznie dorównywało europejskim i światowym standardom jakości.


Kopiowanie materiałów zawartych w serwisie bez zgody autora zabronione ©2006 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
geotkaniny geosyntetyki geowłókniny geowlokniny geowloknina geosiatki geosiatka geosyntetyki geosyntetyk geotekstylia geosiatki geomateriały geotkaniny geokompozyty geomaty dreny drenaż dreny drenaz drenowanie antyerozja biomaty fibertex am-2 am2 huesker fortrac hatelit stabilenka formtex budowa dróg renowacja dróg drog renowacja nawierzchni nawierzchnie asfaltowe betonowe geotechnika budownictwo drogi tensar geohydrotex geomembrana